Facebook Sayfamızı Ziyaret Edin Twitter Sayfamızı Ziyaret Edin İnstagram Sayfamızı Ziyaret Edin Linkedin Sayfamızı Ziyaret Edin

KURUMSAL

Yönetimin Mesajı

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

Quattro proje ailesi olarak, inşaat sektöründe ve bunun alt kollarında 30 yılı aşmış engin tecrübeye sahip olan Yazıcı İnşaat ve Bülbüloğlu İnşaat'ı sektörümüzde günümüz ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmek ve gerekli inovasyonları hayata geçirebilmek amacıyla yola çıktık.

"Yenilikçi ve öncü uygulamalarla sürdürülebilir yaşam" vizyonumuz doğrultusunda değerli paydaşlarımıza ve güzel ülkemiz Türkiye'ye değer katma hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kısa vadeli planlarımızda, gerçekleştireceğimiz projelerin yatırım gücü dışında sanatsal yönleriyle ön plana çıkması için paydaşlarımız ile fikir fırtınaları yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Ülkemizin inşaat sektöründe hizmet veren şirketleri, dünya sıralamasında ilk sıralarda yer almaktadır. Her yıl dünya başkenti dediğimiz İstanbul'da milyonlarca turist ağırlamaktayız. Dikkat ederseniz bu turistlerin hemen hemen hepsi tarihi yapılarımızın önünde anılarını ölümsüzleştirmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden bir taneside eski yapılarımızın sanatsal yönleriyle ön planda olmasıdır. Sektör olarak geliştireceğimiz projelerde sanatsal yapıyı ön planda tutmalıyız. Quattro ailesi olarak sanatsal ruhu olan projeleri hayata geçirip sektörde zirveyi yukarı taşımak, hedeflerimizin başında yer almaktadır.

Yönetimin Mesajı